Keller Williams Realty Suburban Tampa - Chris Thompson
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Check out our featured properties.

  I ri - 888 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  MILLER ROAD, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: BAST COMMERCIAL GROUP, Tiffany Shillingford
  I ri - 1 038 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  124 N MILLER ROAD, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: RE/MAX REALTY UNLIMITED, 813-684-0016, Sonya Rose
  I ri - 5 612 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2408 CAMDEN OAKS PLACE, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: RE/MAX REALTY UNLIMITED, 813-684-0016, Evelyn Cilmi
  I ri - 2 164 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (59d)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  214 BON VIE PLACE, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: CENTURY 21 LINK REALTY, INC., 813-684-0036, Shelly Valdez
  I ri - 2 856 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2510 BONTERRA BOULEVARD, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: OAKSTRAND REALTY, 888-912-5258, Michael Bennett
  I ri - 3 025 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2237 GOLDEN OAK LANE, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: GREEN STAR REALTY, INC., 813-598-6841, Levi Stubbs
  I ri - 6 603 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (192d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2217 GOLDEN OAK LANE, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: GREEN STAR REALTY, INC., 813-598-6841, Levi Stubbs
  I ri - 2 879 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (35d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  223 BON VIE PLACE, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS SUBURBAN TAMPA, 813-684-9500, Robert Perez
  I ri - 904 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  207 GOLDEN POND COURT, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: EXP REALTY LLC, 888-883-8509, Angel Acosta
  I ri - 1 205 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2302 SILVER HILL COURT, VALRICO, FL 33594
  Listing Courtesy Of: ALIGN RIGHT REALTY RIVERVIEW, 813-563-5995, Jenny Finnegan
  Dëshmi të veçuara
  "The communication during the selling process, with Chris and his team, was outstanding. I’ve sold 8 homes in my lifetime and by far, Chris was the best. I highly recommend Team Thompson!"
  Shiko me shume
  Ed S
  Clearwater, Florida / jan 2019
  "Great home buying experience! Everything went smoothly from start to finish. There was more than enough knowledge from their team to guide me through the buying process. I look forward to doing business with you guys in the future!"
  Shiko me shume
  Ryan B
  Holiday, Florida / jan 2020
  "Very professional and assisted us through out the process"
  Shiko me shume
  Yasoma H
  Tampa, Florida / jan 2019
  "Chris Thompson is a very knowledgable realtor. If you’re looking to buy or sell, Chris is your go to realtor!!!"
  Shiko me shume
  Nancy D
  Riverview, Florida / jan 2018
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Chris Thompson
  Numri i licencës: SL 660020
  Team Thompson FL

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c0v685rjr7sj0idjjeqg.JPG
  Keller Williams Realty Suburban Tampa
  2350 E State Road 60 Valrico, FL 33594
  Zyrë

  Chris Thompson
  Real Estate Consultant, Realtor SL 660020
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.